• Snehové výtvory

• Využili sme so žiakmi v rámci aktivít ŠKD aj posledné kúsky snehu a robili sme z neho rôzne výtvory.

• Deň dvojičiek

• 1. 2. 2023 je prvý deň druhého polroka šk. roka 2022/2023.

Aby sme ho začali trochu veselšie, kto má chuť a kamaráta s ktorým sa vie dohodnúť, môžu sa obliecť rovnako  - ako dvojičky (prípadne trojičky alebo aj štvoričky a viac).

Uvidíme koľko nás bude???

• Deň loga - deň polročného vysvedčenia

• Dňa 31. 1. 2023 je posledný deň I. polroku školského roku 2022/2023. V tento deň žiaci obdržia výpisy z vysvedčenia. Vyučovanie končí 5. vyučovacou hodinou. Podľa rozvrhu sa učí 1. - 3. hodina. 4. a 5. hodinu majú žiaci triednické hodiny, na ktorých hodnotia prácu triedy a jednotlivcov.

Tento deň sme nazvali DEŇ LOGA. Prosíme žiakov, aby prišli do školy v oblečení s logom školy, ktoré si zakúpili v rámci aktivity Hrdá škola.

• Dočasná výdajňa stravy

• Od 23. 1. 2023 bude otvorená dočasná výdajňa stravy v budove základnej školy:

• žiaci sa budú stravovať podľa vopred pripraveného harmonogramu,
            • žiaci I. stupňa dostanú stravu na taniere a misky,
            • žiaci II. stupňa na začiatku dostanú stravu naďalej v krabičkách, ale konzumovať stravu budú v jedálni. Postupne sa prejde na výdaj stravy na taniere a misky,
            • žiak musí mať obedový čip, na základe ktorého mu bude strava vydaná. Čip stojí 5,- € a zakúpiť sa dá u vedúcej jedálne. Žiaci majú mať čip z minulého školského roku. Noví žiaci si ho musia zakúpiť.
            • posledná strava sa vydáva o 14:10 hod.

Veríme, že  otvorenie dočasnej výdajne stravy zvýši konfort žiakov v organizácii celého dňa.