• Školská jedáleň

• Vzhľadom na možnosť prijať dotáciu od štátu  na príspevok na stravovanie žiakov, všetci žiaci musia vypísať prihlášky na stravovanie. Dňa 24. 6. dostali žiaci dve prihlášky na stravovanie. Jednu treba do 28. 6. priniesť podpísanú späť vedúcej školskej jedálne. V prípade, že žiak nie je prítomný v škole, je možné odovzdať prihlášku dodatočne do 31. 8. 2019 vedúcej školskej jedálne.

Ak neodovzdáte prihlášku, nebude môcť školská jedáleň požiadať o dotáciu na stravovanie pre Vaše dieťa. prihlaska_na_stravovanie_-_ZS.doc

• Upozornenie

• Upozorňujeme rodičov, že prihlasovacie údaje, ktoré dostali na papieri v škole, sú prihlasovacími údajmi žiaka.

Ak sa chcú zúčastňovať konverzácií, posielať ospravedlnenky, prihlasovať sa na konzultácie a pod., je nutné sa prihlásiť ako rodič. Prihlasovacie údaje rodiča ste dostali do mailovej schránky podľa adresy, ktorú ste udali v dotazníku. Ak takúto správu v maili nemáte, kontaktujte zástupkyňu školy p.Marčekovú na marcekova@skolalamac.sk. Ešte rada na záver: pozrite aj spam.