• LaBeh

• Dňa 27. 9. 2018 budú mať žiaci v rámci Európskeho týždňa športu bežecké preteky LaBeh. 1. - 3. hodinu budú súťažiť žiaci I. stupňa a 4. - 6. hodinu žiaci II. stupňa.

• Žiaci I. stupňa majú v dňoch 20. a 21. 9. šarkaniádu.

rozpis: 1. ročník - 21. 9. - 1. - 2. vyučovaciu hodinu, 2. ročník  - 21. 9. - 3. - 4. vyučovaciu hodinu,

3. ročník  - 20. 9. - 1. - 2. vyučovaciu hodinu, 4. ročník - 20. 9. - 3. a 4. vyučovaciu hodinu.

• Pravidlá vzájomného fungovania

Vážení rodičia,

Minulý školský rok sme sa stretli s mnohými nepochopeniami z Vašej strany ohľadom niektorých vecí týkajúcich sa fungovania školy a hlavne práce učiteľov a vychovávateľov. Väčšinu nášho pracovného času sa venujeme priamo Vašim deťom a zostáva nám málo času na prípravu na vyučovanie na nasledujúci deň, oprava prác a testov žiakov, vedenie doučovaní a krúžkov a mnoho ďalších povinností. Radi by sme boli, keby ste brali nižšie uvedené body ako snahu zlepšiť daný stav a predísť nedorozumeniam.

• Školská psychologička - konzultácie

• Ponuka pre rodičov žiakov ZŠ Lamač ohľadne konzultácií so školskou psychologičkou.

Konzultačné hodiny: denne od 9.30 do 15.30.

V prípade potreby je možné organizovať aj skupinové stretnutia rodičov zamerané na psychologickú podporu a poradenstvo.

Teším sa na spoluprácu.                                         L. Žáková

• Fotoalbum školy

• Do galérie Fotoalbum školy boli pridané fotografie.

Privítanie prvákov na začiatku školského roka 2018/2019 v kine Lamač. Prvákov privítala riaditeľka školy Mgr. Alena Petáková. Pani učiteľka materskej školy pani Mazancová sa rozlúčila za pani učiteľky zo škôlky, pán starost Ingr. Peter Šramko obdaroval prvákov knižkov a vystúpili deti z Divadielka po hájom, na flautách zahrali žiačky z krúžku Čarovná flauta, žiačky 4.C predniesli básničku a príhovor. Tak teda vitajte prváci a nech sa Vám u nás darí!