• Halloween v škole

• Žiaci sa posledný deň pred prázdninami rozlúčili v halloweenských maskách. Žiacky parlament zorganizoval fotenie a odmenil masky.

• Ovocie do škôl - školský program

• Tento školský rok sme sa opäť zapojili do projektu Ovocie do škôl - Školský program. Projekt je zameraný na dodávku ovocia žiakom od domácich pestovateľov. Škola spolupracuje s firmou Boni Fructi, spo. s.r.o., ktorá okrem dodávky poskytuje aj exkurzie do ovocných sadov a propagáciu práce pestovateľov ovocia.

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Európskej únie

• Školský e-shop

• Aj tento rok sme pre Vás pripravili možnosť zakúpenia  voľnočasového  oblečenia s logom našej školy,
            o podobe ktorého ste sami rozhodli.

Tento školský rok prichádza kolekcia obohatená o nové produkty, farby a eko oblečenie.

Jej náhľad vidíte nižšie a je možné si ju aktuálne zaobstarať
            v e-shope:

Objednávanie bude spustené od 25. 10. a bude možné až do 8.11. Nasledujúci deň sa e-shop uzatvorí a objednané veci pôjdu do výroby. Neváhajte preto, ak si chcete zadovážiť nový kúsok so školským logom!

(Môže sa stať, že ceny v e-shope sa zobrazia v CZK. V hornej lište e-shopu nastavíte EUR)

• Výdajňa stravy v ŠJ

• Od pondelka 23. 10. 2023 začne fungovať výdajňa stravy v školskej jedálni. Žiaci sa budú stravovať klasickým spôsobom.

Upozorňujeme, že je potrebné, aby začali nosiť na stravovanie čipy školskej jedálne.

• Ulice pre deti

• V nedeľu 1. októbra sa priestor pred našou školou zmenil na jednodňovú pešiu zónu, aby sa deti mohli bezstarostne hrať na ulici bez áut. Ďakujeme Vám za skvelú atmosféru!  :)

Do fotogalérie bol pridaný nový album Ulice pre deti.