• Začiatok školského roka 2023/2024

• Školský rok začína 4. 9. 2023. Organizácia prvého dňa v škole je nasledovná:

• prváci majú slávnostné otvorenie školského roka o 8:00 hod. v kine Lamač
            • druháci až deviataci - o 9:00 hod. priamo v svojich triedach
            • prvý deň vyučovanie bude trvať do 11:00 hod.
            • ŠJ a ŠKD prvý deň nebudú v prevádzke
            • vstup do budovy školy je z Malokarpatského námestia  (pôvodný vstup)
            • zaradenie nových žiakov do tried bude dňa od 30. 8. prístupne na nástenke v dočasnom vstupe do budovy školy (ako počas šk. roka) alebo na Edupage.
          • Informácia o výmene čipov na stravovanie

• Dovoľujeme si Vás informovať, že z dôvodu prechodu na nový systém od septembra 2023, bude potrebné, aby stravníci odovzdali staré stravovacie čipy, za ktoré im školská jedáleň vráti zálohu 5€. Zároveň bude potrebné, aby si stravník kúpil nový stravovací čip (cena je 5€), ktorý zostáva vo vlastníctve stravníka aj po skončení stravovania.

Vrátenie zálohy a kúpa čipov prebehne od 04.09.2023 do 15.09.2023 nasledovne:

Zákonní zástupcovia prvákov, ktorí sa budú stravovať v ŠJ kúpia žiakom čip  1. školský deň,

1. stupeň / 2., 3. a 4. / ročník cez triedne učiteľky,
            2. stupeň cez veľkú prestávku postupne po triedach.

Oznamujeme, že platba za stravu za mesiac september 2023 bude vystavená v plnej výške pre všetkých stravníkov. Táto záloha za stravu je vystavená z dôvodu, ak by zákonný zástupca neodhlásil žiaka zo stravy, nakoľko v tomto prípade je povinný uhradiť plnú sumu za stravu a tiež z dôvodu, že finančné prostriedky z ÚPSVaR ohľadom dotácie ešte nebudú pripísané na účet ŠJ.