• Aktualizácia údajov

Dáta z programu aScAgenda boli aktualizované
  • Zápis do prvého ročníka 20. - 21.4.2018

Zápis budúcich prváčikov prebehne  v piatok 20.4.2018 v čase od 15.00 do 18.00 a v sobotu  21.4.2018 od 8.00 do 12.00 hodiny.

Na zápis sú povinní prísť obaja zákonní zástupcovia dieťaťa, ak to vo výnimočných prípadoch nie je možné, musí byť prítomný rodič splnomocnený od druhého.

Nezabudnite priniesť občiansky preukaz, rodný list dieťaťa a príp. iný doklad o zdravotnom znevýhodnení dieťaťa.

Tlačivá nájdete na školskej stránke:

• Deň otvorených dverí 13.4.2018

Pozor! Zmena! 1.D trieda bude mať DOD v náhradnom terníne z dôvodu neprítomnosti triednej učiteľky.

Bližšie informácie na stránke školy nižšie:

• Celoslovenské testovanie deviatakov T-9 2018 dňa 21.3.2018

21.marca bude prebiehať T-9 podľa harmonogramu (viď odkaz na NUCEM nižšie), ostatní žiaci budú v ten deň rozdelení - 1.stupeň sa učí, 5. - 7. ročník navštívi filmové predstavenie, 8.ročník bude mať aktivitu s triednymi učiteľkami. Deviataci budú mať 19. a 20.3. 5-hodinové bloky slovenčiny a matematiky.

• Jarné prázdniny 5.-9.marca 2018

• Mária Imrichová: Fotoalbum

Do galérie Mária Imrichová: Fotoalbum boli pridané fotografie.

Oslavy 40.výročia otvorenia našej školy

• Deň zdravia

Štvrtáci si pripomenuli deň zdravia zdravým jedlom plným vitamínov.

• LAbeh 28.9.2017

Vo štvrtok sme sa v rámci Európskeho týždňa športu zapojili do medziškolskej súťaže „Európsky týždeň športu na školách Bratislavského kraja“, v rámci ktorej si môžu žiaci, spolu s pedagógmi a rodičmi vysúťažiť športové pomôcky pre svoju školu.

Zvolili sme si beh, pričom v okolí školy si zabehali skoro všetci žiaci - od najmenších prváčikov až po najstarších deviatakov.

• Slávnostné otvorenie nového školského roka 2017/2018

Školský rok 2017/2018 začína 4. 9. 2017.

O 8.00 hod. sa tešíme na prváčikov v kine Lamač. Po slávnostnom otvorení sa presunú s pani učiteľkami do svojich nových tried v škole.
    Žiaci 2. - 9. ročníka začínajú o 9.00 hod. v svojich triedach. Tu si vypočujú privítanie v školskom rozhlase, dostanú pokyny na nasledujúce dni a rozvrh hodín.
    Prvý deň bude vyučovanie trvať do 10.30 hod. Obed začína o 11.00 hod. v školskej jedálni.
    Žiaci I. stupňa môžu zostať popoludní v školskom klube detí (ŠKD) do 16.00 hod.
    Na školské stravovanie sa môžu žiaci prihlásiť už v čase od 28. do 31. 8. 2017, alebo 4. 9. 2017 u vedúcej školskej jedálne.
  • 40. výročie otvorenia základnej školy

V budúcom školskom roku bude naša základná škola oslavovať 40. výročie svojho otvorenia.

Bolo to v septembri 1977, keď jej bránu prekročili prví žiaci a zasadli do jej nových lavíc.

Boli by sme radi, keby ste sa pridali k nám a prispeli svojou spomienkou na tieto začiatky - či už fotografiou, zoznamom spolužiakov alebo spomienkou na obľúbenú pani učiteľku.

Vopred ďakujeme za každý príspevok.

vedenie školy

• Mobilní používatelia

Milí mobilní používatelia,

Váš rozvrh si môžete skontrolovať aj na Vašom mobilnom zariadení. Ak máte iPad, iPhone alebo Android zariadenie, môžete si stiahnuť natívnu aplikáciu pre Vaše zariadenie.

Pre viac informácii, pozrite prosím mobile.edupage.org

• Rozvrhy a suplovanie

Milí učitelia a študenti,

môžete si skontrolovať Váš rozvrh a aktuálne suplovanie. Stačí kliknúť na odkaz v hornej časti stránky.

• Základná škola Malokarpatské námestie 1, 841 03 Bratislava
    Malokarpatské námestie 1